بیمه کارآفرین - نمایندگی فرحی شکوه 1126

بیمه باربری کالا

درباره بيمه باربري کالا icon 
 
 
محصولات کارخانه هاي توليدي، کالاهاي مصرفي، مواد اوليه و انواع ماشين آلات سنگين و سبک در جريان بارگيري، حمل و نقل و تخليه در معرض خطرهاي گوناگون از جمله تصادف وسيله نقليه، شرايط نامساعد جوي، سوانح و بلاياي طبيعي، نا امني مسير عبور، تلف و آسيب ديدگي، دزدي، عدم تحويل و ... قرار دارند.
بيمه نامه باربري پوششي است براي جبران خسارت ها و زيانهاي وارد به محمولات از مبدا بارگيري تا مقصد نهايي که بر اثر خطرهاي بيمه شده وارد آيد.
 
انواع پوشش هاي بيمه اي در بيمه حمل و نقل کالا
شرط تلف کامل کالا (Total Loss): خسارت کلي کالا در يک مرحله در نتيجه آتش سوزي يا غرق کامل تحت پوشش اين بيمه نامه قرار مي گيرد.
شرط A: کامل ترين نوع بيمه حمل و نقل کالا مي باشد و براي کليه کالاهاي حساس و آسيب پذير استفاده مي گردد و کليه خطرات جز موارد استثناء شده را شامل مي شود.
شرط B: نسبت به شرط A داراي پوشش هاي محدود تر مي باشد.
شرط C: نسبت به شرايط A و B پوشش هاي محدود تري دارد.
 

محصولات کارخانه هاي توليدي  ,کالاي مصرفي ,مواد اوليه و انواع ماشين آلات سنگين و سبک در جريان بارگيري ,حمل و نقل و تخليه در معرض خطرهاي گوناگون از جمله تصادف وسيله نقليه ,شرايط نامساعد جوي ,سوانح و بلاياي طبيعي ,ناامني مسير عبور ,تلف وآسيب ديدگي ,دزدي ,عدم تحويل ,... قراردارند.
بيمه نامه باربري پوششي است براي جبران خسارتها و زيانهاي وارده به محمولات از مبدا بارگيري تا مقصد نهايي که بر اثر خطرهاي بيمه شده وارد آيد.

 

نشانی:

رجایی شهر ، فلکه اول گوهردشت

جنب آزمایشگاه گوهردشت

ساختمان مهرگان ، طبقه 2، واحد 6

بیمه کارآفرین - نمایندگی فرحی شکوه

www.karafarin1126.com

اطلاعات تماس

تلفن :  4432568 - 0263

نمابر: 4409180 - 0263

همراه : 6491604 - 0912

پست الکترونیکی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

واحد فروش: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریداین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

 

 karafarin-logo

بیمه کارآفرین - فرحی شکوه

مشاوره و ارائه انواع خدمات بیمه ای:

  • عمر و سرمایه گذاری
  • بازنشستگی
  • بیمه درمان
  • مسئولیت
  • آتش سوزی
  • خانواده و...
شما اینجا هستید: صفحه اصلی خدمات بیمه ای بیمه باربری کالا